Pasażer

Jeździj wygodnie do pracy, na uczelnię czy wakacje!Zostaw samochód w domu, a pieniądze w portfelu!

Tożsamość pasażera może zostać zweryfikowana na podstawie konta facebook, numeru telefonu. Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa podczas podróży. Opinie innych kierowców są dostępne, aby ułatwić Ci ocenę i wiarygodność danego pasażera.

Zaawansowana wyszukiwarka przejazdów.
Przejazd zostanie wyszukany nie tylko w przypadku, gdy punkt docelowy i końcowy pokrywa się wyszukiwanym przejazdem, ale również gdy szukany przez Ciebie przejazd jest odcinkiem dłuższej trasy kierowcy. Dodatkowo parametr "w promieniu" w wyszukiwarce pozwala na rozszerzenie zakresu poszukiwań, gdy nie odnaleziono pożądanej trasy.

Kontakt z kierowcą odbywa się za pomocą specjalnego komunikatora wewnątrz systemowego, bądź bezpośrednio drogą telefoniczną lub sms-ami.Wszystko aby ułatwić kontakt pomiędzy pasażerem a kierowcą.

Wyszukiwanie przejazdów jest banalnie proste. Wpisujesz miejsce z którego chcesz wyruszyć, gdzie chcesz dotrzeć i określasz datę. Dodatkowo, możesz określić oczekiwaną cenę przejazdu oraz wybrać konkretną ilość miejsc, które chciałbyś zarezerwować.

Tanio,
ekologicznie,
bezpiecznie.